Vadovaudamasi Vilniaus universiteto statutu, Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto (toliau – FF) nuostatais, FF Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų instituto (toliau – TETI) nuostatais bei FF Tarybos nutarimu VU FF rinkimų komisija skelbia Fizikos fakulteto Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų instituto Direktoriaus rinkimus. Direktoriaus kadencijos trukmė – 5 metai.

Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų instituto Direktoriumi gali būti asmuo, turintis mokslo laipsnį ir vadybinės patirties bei Direktoriaus pareigų pirmąją kadencijos dieną dar nepasiekęs įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos.

Kiekvienas pretendentas privalo pateikti Fakulteto rinkimų komisijai šiuos dokumentus:

• prašymą dalyvauti konkurse;
  • pretendento gyvenimo aprašymą, kuriame būtina nurodyti turimą vadybinę patirtį;
  • pretendento asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • pretendentui suteiktą mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
  • kitus dokumentus, kurie, pretendento nuomone, galėtų būti svarbūs dalyvaujant konkurse.

Pareiškinių dokumentų pateikimas iki 2021 metų rugsėjo 23 dienos 13:00 valandos el. paštu  arba asmeniškai į FF, Saulėtekio al. 9, III rūmai, 310 kab. (tel. 2366049):

2021 m. rugsėjo 22 d. iki 17 val.;

2021 m. rugsėjo 23 d. iki 13 val.

Visus pareiškinius dokumentus pretendentas turi pateikti Fakulteto rinkimų komisijai asmeniškai arba išsiųsti paštu iki skelbime nurodyto termino. Pretendentui patvirtinimas apie gautus dokumentus išsiunčiamas elektroniniu paštu.

Rinkimų eiga:

• Kandidatų į TETI Direktoriaus pareigas sąrašas skelbiamas 2021 metų rugsėjo 23 d.
  • Kandidatai į TETI Direktoriaus pareigas prieš rinkimus TETI bendruomenei visuotiniame TETI darbuotojų susirinkime pristato savo viziją apie TETI tikslus ir veiklą bei atsako į TETI darbuotojų klausimus. Visuotinį TETI susirinkimą ir debatus organizuoja esamas TETI vadovas arba jo paskirtas asmuo.
  • Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų instituto Direktoriaus rinkimaivyks 2021 rugsėjo 30 dieną 9:00 – 16:00 val. Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto (Saulėtekio al. 9) 207 aud.
  • Esant poreikiui 2021 metų spalio 4 dieną 10:00 – 16:00 val. Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto (Saulėtekio al. 9) 207 aud.bus organizuojamas pakartotinis balsavimas.

TETI Direktoriaus pareigas reglamentuoja Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto TETI nuostatai:

Fakulteto rinkimų komisija: doc. dr. Kazimieras Glemža (pirmininkas), doc. dr. Robertas Maldžius, Raimondas Šiškevičius.

Saulėtekio al. 9, 310 kab., LT10222   Vilnius, Lietuva

tel.: +370 5 236 6049