Nuo 2021 m. spalio 1 d. vykdant studijų veiklas uždarose patalpose kaukių dėvėjimas yra privalomas visiems dalyviams.

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2021 rugsėjo 30 dienos sprendimu (Nr. V-2197) yra pakeistas 2020 m. gruodžio 25 d. sprendimo Nr. V-3008 „Dėl tęstinio profesinio mokymo, aukštojo mokslo studijų ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo vykdymo būtinų sąlygų“ 2 punktas, kuris išdėstytas taip:

„2. Įpareigoti asmenis užsiėmimų vykdymo vietose uždarose patalpose dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (toliau – kaukė). Kaukių leidžiama nedėvėti asmenims, kai jie sportuoja, veiklų, kurių negalima atlikti būnant su kauke, vykdymo metu. Taip pat neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).“

Prašome visų atsakingai dalyvauti studijų veiklose bei užtikrinti savo ir kitų saugumą.