Beveik metus Vilniaus universitete studijavę mokytojai iš visos Lietuvos sėkmingai baigė dalyko pedagogikos bakalauro studijų programos fizikos mokomojo dalyko modulį. Šias studijas baigę VU Fizikos fakulteto atstovai įgijo dalyko žinių, gebėjimų ir, remiantis Pedagogų rengimo reglamentu, teisę dirbti ugdymo įstaigose fizikos mokytojais. Šia proga 9 naujiems mokytojams šiandien įteikti specialūs pažymėjimai.

Šias papildomąsias studijas vykdė VU Filosofijos ir Fizikos fakultetai. VU džiaugiasi sąmoningu pedagogų pasirinkimu praplėsti savo kvalifikaciją ir tapti fizikos mokytojais.

Mokytojus sveikino ir pažymėjimus įteikė VU Filosofijos fakulteto dekanas prof. Arūnas Poviliūnas ir Lietuvos mokslų akademijos prezidentas ir VU Fizikos fakulteto profesorius Jūras Banys.

„Mokytojai yra esminis dalykas, kuris paruošia būsimus studentus. Be gero mokinių paruošimo tiek universitetai, tiek mokslo akademija išnyks kaip reiškinys, nes viskas prasideda mokykloje“, – kalbėjo prof. J. Banys.

Prie mokytojų kvalifikacijos kėlimo prisidėjo ir VU Fizikos fakulteto docentė Vidita Urbonienė, kuri organizavo fizikos mokomojo dalyko modulio studijas, subūrė dėstytojus ir visus metus globojo papildomųjų studijų dalyvius.

Pažymėjimus gavo 9 mokytojai – panašus skaičius fizikos dalyko mokytojų kasmet baigia VU gretutines ir profesines pedagogikos studijas.

FullSizeRender min

IMG 3282 min  IMG 3268 min