Fizikos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad konkurse į Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto dekano pareigas yra registruoti šie kandidatai:

prof. dr. Aidas Matijošius (Veiklos programa),

doc. dr. Mindaugas Mačernis (Veiklos programa).

Vieši debatai, skirti kandidatams pristatyti savo veiklos programą fakulteto bendruomenei, vyks 2023 m. sausio 12 d. 14 val. Didžiojoje fizikos auditorijoje (Saulėtekio al. 9, III rūmai).

Fizikos fakulteto dekano rinkimai atvirame Fizikos fakulteto Tarybos posėdyje vyks 2023 m. sausio 20 d. 14 val. Didžiojoje fizikos auditorijoje (Saulėtekio al. 9, III rūmai).

Fizikos fakulteto rinkimų komisija

Sauletekio miestelis n.tukaj 5 1 1020x500