Vadovaudamasi Vilniaus universiteto statutu, Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto (toliau – FF) nuostatais, FF Lazerinių tyrimų centro (toliau – LTC) nuostatais bei FF Tarybos nutarimu VU FF rinkimų komisija skelbia Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centro Direktoriaus rinkimus (dabartinį direktorių prof. Aidą Matijošių išrinkus Fizikos fakulteto Dekanu). Direktoriaus kadencijos trukmė – 5 metai.

Lazerinių tyrimų centro Direktoriumi gali būti asmuo, turintis mokslo laipsnį ir vadybinės patirties bei Direktoriaus pareigų kadencijos pirmąją dieną dar nepasiekęs įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos.

Kiekvienas pretendentas privalo pateikti Fakulteto rinkimų komisijai šiuos dokumentus:

• prašymą dalyvauti konkurse;
  • pretendento gyvenimo aprašymą, kuriame būtina nurodyti turimą vadybinę patirtį;
  • pretendento asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • pretendentui suteiktą mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
  • kitus dokumentus, kurie, pretendento nuomone, galėtų būti svarbūs dalyvaujant konkurse.

Pareiškinių dokumentų pateikimas iki 2023 metų kovo 13 dienos 13:00 valandos el. paštu  arba asmeniškai į FF, Saulėtekio al. 9, III rūmai, 310 kab. (tel. 2366049):

2023 m. kovo 10 d. iki 17 val.;

2023 m. kovo 13 d. iki 13 val.

Visus pareiškinius dokumentus pretendentas turi pateikti Fakulteto rinkimų komisijai asmeniškai arba išsiųsti paštu iki skelbime nurodyto termino. Pretendentui patvirtinimas apie gautus dokumentus išsiunčiamas elektroniniu paštu.

Rinkimų eiga:

• Kandidatų į LTC Direktoriaus pareigas sąrašas skelbiamas 2023 metų kovo 13 d.
  • Kandidatai į LTC Direktoriaus pareigas prieš rinkimus LTC bendruomenei visuotiniame LTC darbuotojų susirinkime pristato savo viziją apie LTC tikslus ir veiklą bei atsako į LTC darbuotojų klausimus. Visuotinį LTC susirinkimą ir debatus organizuoja esamas LTC vadovas arba jo paskirtas asmuo.
  • Lazerinių tyrimų centro Direktoriaus rinkimai vyks 2023 metų kovo 21 dieną 9:00 – 16:30 val.Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto (Saulėtekio al. 9) 202 kab.
  • Esant poreikiui 2023 metų kovo 23 dieną 10:00 – 16:30 val. Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto (Saulėtekio al. 9) 202 kab. bus organizuojamas pakartotinis balsavimas.

LTC Direktoriaus pareigas reglamentuoja Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto LTC nuostatai:

Lazerinių tyrimų centro nuostatai

Fakulteto rinkimų komisija: doc. dr. Kazimieras Glemža (pirmininkas), doc. dr. Robertas Maldžius, Uršulė Tarvydytė.

Saulėtekio al. 9, 310 kab., LT10222   Vilnius, Lietuva

tel.: +370 5 236 6049