Šiandien pasibaigė kandidatų į Fizikos fakulteto Šakinių akademinių padalinių (Cheminės fizikos instituto, Fotonikos ir nanotechnologijų instituto, Lazerinių tyrimų centro, Teorinės fizikos ir astronomijos instituto) Direktorius (-res) kėlimo terminas.

Kandidatų į Fizikos fakulteto Šakinių akademinių padalinių Direktorius (-res) sąrašas:

Cheminės fizikos institutas

prof. Darius Abramavičius

2.

prof. Valdas Šablinskas

Fotonikos ir nanotechnologijų institutas

prof. Ramūnas Aleksiejūnas

prof. Pranciškus Vitta

Lazerinių tyrimų centras

dr. Dalia Kaškelytė

Teorinės fizikos ir astronomijos institutas

prof. Egidijus Anisimovas

Rinkimų eiga:

• Kandidatai į ŠAP Direktoriaus(-rės) pareigas prieš rinkimus savo ŠAP bendruomenei visuotiniame ŠAP darbuotojų susirinkime pristato savo viziją apie savo ŠAP tikslus ir veiklą bei atsako į ŠAP darbuotojų klausimus. Visuotinius ŠAP susirinkimus ir debatus organizuoja esamas ŠAP vadovas arba jo paskirtas asmuo.
  • Visų Šakinių akademinių padalinių Direktorių rinkimaivyks 2023 metų kovo 21 dieną 9:00 – 16:30 val.Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto (Saulėtekio al. 9) 202 kab.
  • Esant poreikiui 2023 metų kovo 23 dieną 10:00 – 16:30 val. Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto (Saulėtekio al. 9) 202 kab. bus organizuojamas pakartotinis balsavimas.

ŠAP Direktorių pareigas reglamentuoja Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto ŠAP nuostatai.

Fakulteto rinkimų komisija: doc. dr. Kazimieras Glemža (pirmininkas), doc. dr. Robertas Maldžius, Uršulė Tarvydytė.

Saulėtekio al. 9, 310 kab.

tel.: +370 5 2366049