Patvirtintas kandidatų į laisvą VU Senato nario vietą sąrašas

Centrinė rinkimų komisija patvirtino iškeltų kandidatų į laisvą Senato nario vietą sąrašą.

Fizikos fakultetas iškėlė vieną kandidatą:

• Prof. dr. Justinas Čeponkus

2023 m. kovo 21 d. – kovo 31 d. skelbiamas kandidato į laisvą Senato nario vietą agitacinis laikotarpis. Jo metu FF rinkimų komisija organizuos kandidato į laisvą Senato nario vietą debatus, o pats kandidatas ar juos iškėlę asmenys gali vykdyti kitokią Senato nario rinkimų tvarkos aprašo 4 punkte (t.y.: Senato narių rinkimai grindžiami sąžiningumo, nešališkumo, objektyvumo, teisėtumo, viešumo, akademinės laisvės bei skaidrumo principais) nustatytiems principams neprieštaraujančią agitacinę veiklą.

KANDIDATO Į LAISVĄ VU SENATO NARIO VIETĄ DEBATAI FIZIKOS FAKULTETE

Prisistatymas ir debatai vyks 2023 m. kovo 28 d. (antradienį) 15 val., Fizikos fakultete 212 aud. (Saulėtekio al. 9).

VU Senato nario rinkimai Fizikos fakultete vyks 2023 m. balandžio 12 d. 9 – 17 val. ir balandžio 13 d. 9 – 16 val. 202 aud. (Saulėtekio al. 9). Prieš tai, balandžio 5 – 6 dienomis Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 29 p. nustatyta tvarka vyks išankstinis balsavimas Senato nario rinkimuose. Juose galės dalyvauti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintus rinkėjų sąrašus įtraukti universiteto akademiniai darbuotojai.

VU Fizikos fakulteto rinkimų komisija