2023 m. gegužės 15 d., PIRMADIENĮ, 10 val. kviečiame dalyvauti nuotoliniame rekordinių parametrų lazerio SYLOS3 pristatyme. Renginio trukmė – 1 val. 30 min.

REGISTRACIJAhttps://forms.gle/MQdpRrcmFwbsTMrB7

lazerissylos3

Lietuvos lazerių gamintojai suprojektavo, pagamino ir netrukus instaliuos didelio intensyvumo 15 TW (teravatų) (1 TW = 10^12 W) galios lazerinę sistemą.

Tai – vienintelė tokiųįspūdingų parametrų sistema pasaulyje.

Unikalūs SYLOS3 parametrai – didelis dažnis, pikinė galia ir stabilumas – padės mokslininkams atlikti eksperimentus, kurių iki šiol negalėdavo atlikti dėl esamųįrankių ribotumo.
Pagrindin
ės kryptys (rentgeno spindulių tyrimai, 4D vaizdinimas, dalelių greitinimas), kuriose dirbama su SYLOS3, padės išspręsti šiuolaikiniam tyrėjui kylančius iššūkius pramonės, gyvybės mokslų ir fundamentaliųjų tyrimų srityse.

RENGINIO PRANEŠĖJAI:

Screenshot 2023 05 12 at 12.14.39

PLAČIAU APIE RENGINĮ FacebookVieno galingiausio pasaulyje lazerio SYLOS3, sukurto Lietuvoje, pristatymas