MicrosoftTeams image 43 642x410Prof. Jūras Banys. E. Kurausko nuotr.

Paskelbus Lietuvos mokslo premijų laureatus, LRT radijo rubrika 10-12 tęsia pažintį su apdovanotais mokslininkais. Už darbų ciklą „Funkcinių medžiagų mikrobangų spektroskopija“ apdovanojimas skirtas Jūrui Baniui, Mantui Šimėnui, Jan Macutkevič, Šarūnui Svirskui, Sergejui Balčiūnui, Vidmantui Kalendrai ir Robertui Grigalaičiui. Apie tai, kaip lietuvių kuriamos technologijos yra panaudojamos ne tik kasdieniame mūsų gyvenime, bet ir kare, LRT radijo eteryje pasakoja LMA prezidentas, VU FF habil. dr. prof. Jūras Banys.

Pokalbio nuo 29.25 klausykitės čia.