Sidebar

Gruodžio 20 d. Vilniaus universiteto Teatro salėje vyko iškilmingas metų pabaigos renginys. Jame buvo pagerbti 2018 m. labiausiai nusipelnę VU bendruomenės nariai, išdalytos mokslo premijos, pasveikinti geriausi fakultetų dėstytojai.

Rektorius pasidžiaugė praėjusių metų pasiekimais ir priminė, kad, šiemet paminėję Lietuvos valstybės šimtmetį, kitais metais pasitiksime VU 440 metų sukaktį:

 

Mus ypač įkvepia žinojimas, kokios prasmingos ir ilgos istorijos dalimi esame, kokią vertę kuriame valstybei ir visuomenei ir kokią atsakomybę nešame. Esu dėkingas Vilniaus universiteto bendruomenei, kuri nuolat abejoja, yra kritiška, įsigilinanti ir tokiu būdu vedanti žinojimo link – tik taip galime generuoti naujas idėjas ir keliauti pirmyn.

  

leonas

Rektorius prof. Artūras Žukauskas įteikė profesoriaus emerito diplomą Fizikos fakulteto profesoriui Leonui Valkūnui,
ilgus metus plėtojusiam akademinę veiklą ir garsinusiam VU vardą.

 

kazlauskas

gaigalas

Rektoriaus mokslo premijos laureatais tapo Fizikos fakulteto vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Karolis Kazlauskas ir vyriausiasis mokslo darbuotojas habil. dr. Gediminas Gaigalas

 

simenas

Rektoriaus premija apdovanotas jaunasis mokslininkas, Fizikos fakulteto mokslo darbuotojas dr. Mantas Šimėnas.

 

rimvydas1 2

Geriausiu 2018 m. Fizikos fakulteto dėstytoju paskelbtas docentas Rimvydas Aleksiejūnas.

 

Sveikiname!

Nuotraukos E. Kurausko

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos