2018 m. gruodžio 20 d. įvyko Lietuvos mokslų akademijos (LMA) narių visuotinis susirinkimas, kuriame buvo įteikti 10 pažymėjimų pirmiesiems LMA Jaunosios akademijos nariams. Tarp pirmųjų Jaunosios akademijos narių - fizikos mokslų daktaras Mangirdas Malinauskas

Dr. Mangirdas Malinauskas – Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centro vyresnysis mokslo darbuotojas. Daktaro disertaciją apgynė 2010 m. Paskelbė 64 tarptautinius straipsnius, kurie pacituoti per 2000, h-indeksas 27, yra trijų monografijų bendraautoris, recenzavo per 100 straipsnių. Dalyvavo 6 ilgalaikėse stažuotėse, 4 doktorantų vadovas, dalyvavo ir dalyvauja 15 projektų, iš kurių - 8 vadovas. Vadovauja tarptautiniam projektui, kuris finansuojamas iš „NATO mokslas taikai“ programos lėšų.

LMA pazymejimas

Lietuvos mokslų akademijos informacija