Šv. Jonų bažnyčioje absolventams įteikti Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto bakalauro studijų diplomai ir išdalintos vardinės stipendijos.

Iš viso šiais metais diplomus gavo 107 bakalauro studijų absolventai, 10-čiai iš jų įtaikti Magnum Cum Laude ir 5-i  Cum Laude diplomai.

„Sveikinu ir džiaugiuosi jūsų dideliu būriu. Žinau, jog įdėjote daug pastangų, o tai yra svarbu, nes be jų nebus gerų rezultatų. Jūs visada liksite Vilniaus universiteto nariais, o šiandien linkiu Jums tapti universiteto alumnais ir prisijungti prie didžiausios universiteto bendruomenės.“ - Fizikos fakulteto Bakalauro studijų absolventus sveikino ir nepamiršti gimtojo fakulteto ragino Vilniaus universiteto studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas

Fizikos fakulteto dekanas prof. dr. Juozas Šulskus sveikino absolventus ir žengti pirmyn ragino prisimenant patirtį įgytą universitete: „buvo daug egzaminų, daug streso, buvo daug susitikimų, bet visą tai jūs užgrūdino ir padės eiti toliau.“

Taip pat buvo įvertinti šiais metais geriausi apginti bakalauro baigiamieji darbai ir skirta dr. Remio Gaškos vardinė stipendija. Ji atiteko Vaidai Marčiulionytei ir Jakov Braver.

Ilgamečiai fakulteto partneriai „Tele2”, fizikos fakulteto studentams padeda siekti geresnių studijų rezultatų, dalyvauti moksliniuose tyrimuose Telekomunikacijų ir M2M technologijų srityje skirdami vardines stipendijas. Ši stipendija skiriama už šiais metais apgintus bakalauro baigiamuosius darbus Telekomunikacijos ir M2Mtechnologijų srityje.

„Mūsų įmonė pastatyta ant fizikos, tad be jūsų nebūtų mūsų. Labai smagu matyt tokį gausų būrį, smagu pradžiuginti geriausius ir jiems įteikti šias stipendijas“ – absolventus sveikino „Tele2“ komunikacijos direktorius Andrius Baranauskas. Vardinės stipendijos atiteko Deividui Garuoliui ir Tomui Kudrevičiui.

UAB „Wilibox“ skiria vardines stipendijas ir skatina Vilniaus universiteto Fizikos Fakulteto pagrindinių studijų studentus dalyvauti moksliniuose tyrimuose Telekomunikacijų srityje – projektuojant, gaminant ir tiriant antenas. Šios stipendijos atiteko Matui Razgūnui ir Arnoldui Solovjovui.

cccccIMG 8249