Sidebar

Buvęs Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto studentas Tomas Biekša yra puikus pavyzdys visiems, kurie vis galvoja, kaip baigus studijas pavyks įsilieti į darbo rinka. 

Taikomosios fizikos mokslus pasirinkęs Tomas Biekša iš karto po bakalauro studijų kibo į pirmuosius darbus, o pasiūlymą dirbti gavo vos po kelių dienų. „Darbą gavau iš karto po bakalauro studijų. Tai buvo pirmasis mano siųstas CV. Į darbo pokalbi pakvietė po savaitės, o praėjus dviems dienoms po susitikimo, gavau pasiūlymą prisijungti prie kompanijos, kurioje šiuo metu dirba apie 900 specialistų“ - pasakoja Tomas.

Po bakalauro studijų vaikinas pasirinko tęsti mokslus biofizikos srityje, jo manymu „Fizikos fakultetas įskiepija loginį ir kritinį mąstymą, kuris padeda vaikantis bet kokių karjeros krypčių. Reikia ryžtis iššūkiams ir kuo greičiau dingti iš komforto zonos“ - sako Tomas, kuris šiuo metu dirba Thermo Fisher Scietific projektų vadovu. Buvęs Vilniaus universiteto studentas pabrėžia, jog šiuo metu fizinius mokslus baigę specialistai yra ypatingai reikalingi, nes biotechnologijoje pasitelkiama vis daugiau fizikocheminių metodų.

Na, o prisiminus studijas universitete, Tomas su šypsena pasakoja: Nebuvau pareigingas studentas, ypatingai buvo sunku susitaikyti su savarankiško mokymosi būtinybe, nors mokyklą baigiau su raudonu diplomu. Atradau save rašydamas baigiamąjį darbą biofizikos laboratorijoje 8 (o gal ir 9 aukšte). Ėjimas į laboratoriją tarp ventiliacijos vamzdžių palenkus galvą, dalykas, kuris šauna į galvą, prisiminus studijas.“

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos