Sidebar

Kviečiame VU dėstytojus ir alumnus tapti mentoriais mūsų universiteto studentams.

Jau antrus metus vykstančios VU mentorystės veiklos koordinatoriai kviečia VU dėstytojus, alumnus ir studentus tapti mentoriais.

Mentorystės tikslas – visapusiškai ugdyti studentų bendrąsias kompetencijas, išmanumą, pagerinti jų akademinius ir asmeninius pasiekimus, padėti perimti mentoriaus sukauptą patirtį ir gauti vertingų patarimų planuojant profesinę ateitį. Iniciatyva naudinga ir mentoriams. Studentui mentorius tampa patarėju, konsultantu, galinčiu nukreipti teisinga linkme, o mentoriui tai puiki galimybė pažinti naująją studentų kartą, jų poreikius ir pasaulėžiūrą, užmegzti tiesioginį kontaktą su gabiais jaunais žmonėmis, iš kurių galima išugdyti puikius ateities lyderius ar būsimus savo srities specialistus.

„Dalijantis patirtimi kuriama tai, kas yra daugiau nei žinios – kolegiškumas, bendrumo jausmas, kuris didina studentų pasitikėjimą tiek savimi, tiek universitetu, skatina atrasti mažiau ištyrinėtas tarpdisciplinines erdves“, – sako mentorystės veiklos koordinatorė Inga Dundulytė.

Veikloje dalyvaujantys mentoriai teigia, kad juos dalyvauti skatina mentoriaus prigimtis, noras augti, tobulėti, bendradarbiauti, padėti, noras dalytis naudinga gyvenimiška patirtimi ir išmintimi. VU mentoriais kasmet tampa vis daugiau talentingų ir gerbiamų akademinės ir verslo bendruomenės atstovų.

VU studentui suteikiama galimybė pasirinkti mentorių pagal individualius poreikius. Kiekvienos krypties mentoriaus funkcijos yra skirtingos, todėl skiriasi bendravimo tikslai ir pobūdis:

  • Mentorius dėstytojas padės ugdyti bendrąsias studento kompetencijas, rekomenduos su studijomis susijusių problemų sprendimo būdus, atvers platesnes galimybes universitete, padės studentui dalyvauti mokslinėje ar tiriamojoje universiteto veikloje.
  • Mentorius alumnas padės studentui karjeros planavimo ir asmeninio tobulėjimo klausimais, sieks padėti optimizuoti edukacinę patirtį ir rasti tinkamą karjeros kryptį.
  • Mentorius studentas padės pagilinti tam tikro studijų dalyko žinias, pagerinti akademinius įgūdžius (atlikti rašto darbus, rengti ir pristatyti prezentacijas, analizuoti duomenis).

Mentorių registracija vyksta nuo 2019 m. rugsėjo 9 iki spalio 14 d. Užsiregistravusiems mentoriams spalio 15 d. numatomas mentorystės pradžios renginys ir dalyvių mokymai.

Dėl informacijos apie VU mentorystę kviečiame kreiptis į veiklos koordinatorę Ingą Dundulytę el. paštu , tel. (8 5) 236 6010.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos