Lapkričio 13 d., trečiadienio vakare įvyko finalinės tarpfakultetinės Rektoriaus taurės futbolo varžybos. Jų metu stadione susitiko keturios komandos: mažajame finale dėl 3-osios vietos žaidė Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas prieš Chemijos ir geomokslų fakulteto komandą, o didžiajame finale dėl varžybų nugalėtojo vardo kovojo Fizikos fakultetas prieš Medicinos fakultetą. Nors mažasis finalas neįvyko, tačiau finalinė kova pranoko visų lūkesčius, o šių metų čempionu tapo Fizikos fakultetas!

Finalinės varžybos tęsėsi iki paskutinės minutės, kai savo paskutiniu ir netikėtu įvarčiu Fizikos fakulteto komanda iškovojo pergalę. Rezultatu 4:3 jie įveikė Medicinos fakultetą ir nuo 2000 metų dukart tapę futbolo vicečempionais bei triskart lipę ant bronzinės pakylos, pirmą kartą VU istorijoje iškovojo aukso medalius!

Vyriausiasis varžybų teisėjas, VU futbolo rinktinės treneris Rimantas Turskis teigė, jog „nors buvo nemažai gerų rungtynių, bet finalas buvo ypatingas. Finalinėje kovoje abi komandos buvo labai geros. Kova tiesiog puiki. Nugalėtojų komanda įvartį įmušė paskutinę sekundę. Finalas buvo labai lygus, įtemptas ir gražus“. Finalo varžybomis žavėjosi ir gausiai susirinkę sirgaliai, kurie savo garsiomis ovacijomis reiškė palaikymą žaidėjams.

Dėl 3-osios vietos turėjo rungtyniauti EVAF ir ChGF komandos, tačiau pasikartojo lapkričio 12 d. atvejis, kai būsimų ekonomistų komanda nepasirodė varžybose ir apie savo neatvykimą nepranešė (antradienio varžybose taip pat neatvyko Komunikacijos ir Teisės fakultetų komandos). Taigi bronzos medaliai atiteko Chemijos ir geomokslų fakulteto komandai, kuri savo futbolo sugebėjimus bei puikų komandinį darbą demonstravo visų varžybų metu.

Galutinė rezultatų lentelė pasiskirstė taip:

1. Fizikos fakultetas
  2. Medicinos fakultetas
  3. Chemijos ir geomokslų fakultetas
  4. Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas
  5. Matematikos ir informatikos fakultetas
  6. Teisė fakultetas
  7. Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas
  8. Komunikacijos fakultetas

Iš viso šiais metais sužaista 15 iš 18 tarpfakultetinių Rektoriaus taurės futbolo varžybų. Treneris R. Turskis džiaugėsi visomis komandomis ir varžybomis, tačiau apgailestavo dėl neatvykusių žaidėjų. „Gaila, kad kai kurios komandos nesuvokia, jog reikia ateiti ir sužaisti paskutines rungtynes. Žaisti reikia dėl bet kurios vietos, nebūtina tapti prizininkais“.

Finale žaidusios komandos buvo apdovanotos medaliais, padėkos raštais bei VU Sveikatos ir sporto centro dovanomis. Sveikiname prizininkus, dėkojame visoms fakultetų komandoms už gražų žaidimą bei puikų komandinį darbą, treneriui R. Turskiui už varžybų koordinavimą bei Komunikacijos fakulteto pirmakursei Dovilei Karečkaitei už puikiai pagautas varžybų akimirkas bei baigiamąjį straipsnį!

fule