Sidebar

Lietuvos mokslų akademijos (LMA) mokslo skyriai išsirinko Jaunosios akademijos narius. Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, LMA Jaunosios akademijos nariais ketverių metų kadencijai tapo 10 jaunųjų mokslininkų. Pusė jų – Vilniaus universiteto (VU) mokslininkai.

Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus nariais buvo išrinkti VU Filologijos fakulteto  mokslininkas doc. dr. Vytautas Rinkevičius ir Komunikacijos fakulteto mokslininkas dr. Tomas Petreikis.

Matematikos, fizikos ir chemijos mokslų skyriaus nariu tapo VU Fizikos fakulteto mokslininkas doc. dr. Jevgenij Chmeliov.

Biologijos, medicinos ir geomokslų skyriuje – Gyvybės mokslų centro mokslininkas doc. dr. Giedrius Gasiūnas, o Technikos mokslų skyriuje – Matematikos ir informatikos fakulteto mokslininkas dr. Remigijus Paulavičius.

LMA Jaunoji akademija buvo įkurta prieš metus. Jos nariai yra mokslininkai, pasiekę reikšmingų mokslinių tyrimų rezultatų ir aktyviai dirbantys profesinėje srityje, kuriems doktorantūros laipsnis buvo suteiktas ne anksčiau kaip prieš dešimt metų ir kurie rinkimų dieną yra 40 metų ar jaunesni.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos