Data: 2024-08-19 10:00

Šių metų rugpjūčio 19-22 dienomis Fizikos fakulteto Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų institutas kartu su Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos institutu organizuoja 19-ąją elektrokeramikų konferenciją (Electroceramics XIX). Ji vyks Vilniaus universiteto Centriniuose rūmuose. Konferencija vyksta kas dvejus metus, o ją kuruoja Europos keramikų draugija. Konferencijoje nagrinėjamos vienos iš karščiausių temų – joniniai laidininkai, magnetoelektrinės medžiagos, pjezoelektrinės medžiagos bei jų taikymas energijos kaupimui, konversijai.