Sidebar

Trišalė sutartis yra sutartis, kuri pasirašoma tarp studento, aukštosios mokyklos ir kitos organizacijos, kuomet studentas kitoje organizacijoje atlieka studijų veiklas. Fizikos fakultete trišalė sutartis pasirašoma tai atvejais, kai studentas kitoje įstaigoje atlieka (1) baigiamojo darbo rengimą, (2) profesinę praktiką, (3) mokslo tiriamąjį darbą ar (4) kursinį darbą. Vilniaus universiteto vardu trišalę sutartį pasirašo Fizikos fakulteto dekanas Juozas Šulskus.

Tik pasirašius trišalę sutartį studentas turi teisinį pagrindą vykdyti aukščiau paminėtas studijų veiklas ne Vilniaus universitete. Nuo 2021 m. pradžios trišalė sutartis yra pasirašoma tik elektroniniu būdu. Už trišalės sutarties pasirašymo ir derinimo procesą atsakingas studentas.

 

Prieš pradėdamas trišalės sutarties pasirašymo procesą studentas turi suderinti su savo studijų programos komiteto (SPK) pirmininku, ar institucijos veiklos kryptis ir numatoma darbo tema atitinka studijų programos kryptį ir pakopos lygį. SPK pirmininkus ir jų kontaktus galima rasti čia. Bus pasirašomos tik tos trišalės sutartys, kurių institucija ir darbo tema yra suderinta su SPK pirmininku.

Su SPK pirmininku suderinus instituciją ir darbo temą studentas turi parengti trišalės sutarties dokumentą. Elektroniniam trišalės sutarties pasirašymui reikia naudoti sutarties formą pateiktą čia. Sutartyje reikia papildyti tik tas vietas, kurios yra tuščios ir pažymėtos pabraukimu. Vienašališkai kitų sutartyje esamų punktų keisti negalima, taip pat negalima įtraukti papildomų punktų. Visi sutarties nuostatų pokyčiai turi būti iš anksto aptarti ir suderinti su fakulteto dekanu ir priimančiąja institucija.

 

Ties dalimi „Praktikos tikslas“ turi būti nurodoma darbo tema, vėliau detalizuojami darbo rezultatai. Praktikos pradžia turi būti nurodytas laikas, kada ketinama pradėti veiklą priimančioje institucijoje, tačiau praktikos pabaiga negali būti vėlesnė, kaip einamojo semestro paskutinė diena.

Trišalėje sutartyje turi būti nurodyti visi priimančiosios įstaigos rekvizitai ir priimančiosios institucijos paskirtas praktikos vadovas. Parengus sutarties dokumentą, studentas jį turi atsiųsti el. paštu . Laiške studentas taip pat turi nurodyti elektroninio pašto adresą asmens, kuris priimančioje institucijoje, pasirašys trišalę sutartį.

 

Dekanate gauta trišalė sutartis patikrinama ir pasirašoma fakulteto dekano. Dekanui pasirašius, studentas gaus į savo universitetinio el. pašto dėžutę nuorodą elektroniniam pasirašymui. Studentui pasirašius trišalę sutartį, fakulteto dekanatas per e.pristatymas sistemą išsiunčia priimančiajai institucijai dekano ir studento pasirašytą sutartį. Priimančioji institucija pasirašiusi trišalę sutartį atsiunčia el. paštu .

Jeigu kyla klausimų dėl techninių sutarties pasirašymo aspektų, kreiptis el. paštu  arba skambinti (8 5) 236 6000.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos