Sidebar

Trišalė sutartis yra sutartis, kuri pasirašoma tarp studento, aukštosios mokyklos ir priimančios organizacijos, kuomet studentas kitoje organizacijoje atlieka studijų veiklas. Fizikos fakultete trišalė sutartis pasirašoma tai atvejais, kai studentas kitoje įstaigoje (ne Vilniaus universiteto padaliniuose) rengia studijų programoje numatytą (1) baigiamąjį darbą, (2) atlieka profesinę praktiką, (3) mokslo tiriamąjį darbą, (4) rašo kursinį darbą. 

Tik pasirašius trišalę sutartį, studentas turi teisinį pagrindą vykdyti aukščiau paminėtas studijų veiklas ne Vilniaus universitete. Už trišalės sutarties pasirašymo ir derinimo procesą atsakingas studentas.

Trišalės sutarties pasirašymui reikia naudoti sutarties formą, pateiktą čia.

Prieš pradėdamas trišalės sutarties pasirašymo procesą, studentas turi suderinti su savo studijų programos komiteto (SPK) pirmininku, ar institucijos veiklos kryptis ir numatoma darbo tema atitinka studijų programos kryptį ir pakopos lygį. SPK pirmininkus ir jų kontaktus galima rasti čia.

Studentas, suderinęs su SPK pirmininku instituciją ir darbo temą, parengia trišalės sutarties dokumentą. Sutartyje reikia papildyti tik tas vietas, kurios yra tuščios ir pažymėtos pabraukimu. Vienašališkai kitų sutartyje esamų punktų keisti negalima, taip pat negalima įtraukti papildomų punktų. Visi sutarties nuostatų pokyčiai turi būti iš anksto aptarti ir suderinti su fakulteto dekanu ir priimančiąja institucija.

Ties dalimi „Praktikos tikslas“ turi būti nurodoma darbo tema, vėliau detalizuojami darbo rezultatai. Praktikos pradžia turi būti nurodytas laikas, kada ketinama pradėti veiklą priimančioje institucijoje, tačiau praktikos pabaiga negali būti vėlesnė, kaip einamojo semestro paskutinė diena.

Trišalėje sutartyje turi būti nurodyti visi priimančiosios įstaigos rekvizitai ir priimančiosios institucijos paskirtas praktikos vadovas. 

Trišalės sutartys pasirašomos „gyvais“ parašais, todėl paruošiami trys popieriniai sutarties egzemplioriai.

Sutarčių pasirašymo eiga:

  • Sutartį pasirašo studentas;
  • Studentas gauna SPK pirmininko parašą;
  • Sutartį pasirašo priimančios organizacijos atstovas*;
  • Vilniaus universiteto vardu trišalę sutartį pasirašo Fizikos fakulteto dekanas Juozas Šulskus. Sutartis pasirašymui paliekama Fizikos fakulteto dekanate (Saulėtekio al. 9, III r., 203 kab.).

 *Jeigu praktika atliekama Fizinių ir technologijos mokslų centre (FTMC), sutartis pasirašymui paliekama pas FTMC Teisės ir personalo skyriaus vadovę, Saulėtekio al. 3, C439 kab.

Trišalė sutartis visų trijų šalių turi būti pasirašyta iki praktikos pradžios.

Jeigu kyla klausimų, kreipkitės el. paštu  arba skambinkite tel. (8 5) 236 6000.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos