Sidebar

 

 

 Nuo 2019-2020 m.m. Aukštųjų technologijų fizikos ir verslo studijų programa yra atnaujinta ir vykdoma su VU Verslo mokyklaĮ studijų programą integruota 60 kreditų apimties Verslumo (Anterprenerystės) dėstomųjų dalykų ir ugdomų kompetencijų programa.

 Ši universali studijų programa skirta vadybinių profesijų specialistams, gerai išmanantiems fundamentinę fiziką, šiuolaikinius gamtos mokslus, turintiems vadybos, ekonomikos ir teisės žinių, rengti. Tai būtina ateities vadovams, siekiantiems įvertinti naujų technologijų diegimo svarbą ir efektyviai organizuoti įmonių veiklą.

 

Išsamiau apie programą ir priėmimo sąlygas 2022 m.

 

 Krypčių grupė Fiziniai mokslai
 Studijų kryptis Fizika
 Kvalifikacinis laipsnis Fizinių mokslų bakalauras
 Trukmė 4 metai
 Studijų forma Nuolatinės dieninės studijos
 Studijų programos kreditai 240
 Metinė studijų kaina (2022 m.) 3524 Eur

 

Verta, nes:

  • suteikiama bendrųjų matematikos, fizikos ir programavimo žinių;
  • daug dėmesio skiriama naujausioms technologijoms, jų tyrimams ir taikymams praktikoje;
  • įgytos bazinės ekonomikos, teisės, vadybos ir rinkodaros studijos padės tvirtai žengti į plačią darbo rinką;
  • dalį paskaitų skaito patyrę verslo vadovai ir vadybininkai.

 

Absolventai dirba:

  • vadovauja aukštųjų technologijų moksliniams tyrimams;
  • vadovauja aukštųjų technologijų projektavimui, gamybai, panaudai; 
  • vadovauja aukštųjų technologijų diegimo reklamai.

 

simonas stasiunas  Mėgsti fiziką, tačiau taip pat nori išmokti ir save bei savo produktą pateikti rinkai? Tokiu atveju moderniųjų technologijų fizika ir vadyba puikiai tinka norint įgyvendinti šiuos tikslus. Baigęs šią studijų programą, kartu su fizinių mokslų bakalauru gausi ir nematomą ekonomikos mokslą. Na, o jei to dar negana, turėsi galimybę geriau pažinti informacines technologijas – vėlesniuose kursuose galėsi įgyti net kompiuterinių tinklų specialisto sertifikatą. Taigi pasirinkęs moderniųjų technologijų fizikos ir vadybos studijų programą tapsi labai universaliu ir paklausiu rinkai bei pats galėsi rinktis, kokioje srityje nori plėsti ir gilinti žinias.

 

Aukštųjų technologijų fizikos ir verslo programos (buvusi Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba) studijų programos absolventas Simonas Stasiūnas

 

 

 Visų pirma Fizikos fakultete verta mokytis dėl čia esančios didžiausios protų koncentracijos – mokydamasis ar dirbdamas tarp protingų žmonių ir pats tobulėji greičiau. Įstojęs į Fizikos fakultetą, tampi bendruomenės nariu ir įgauni privilegijų visam gyvenimui, nes tikri fizikai visada vienas kitam padės. Universitete išsiugdysite asmenybę ir atrasite savo gebėjimus, kurie padės pasirinkti geriausią profesiją, darbą, veiklą ar gyvenimo būdą.

 

Donatas Dudzevičius, „Monsanto“ (JAV) tinklų inžinierius EMEA regionui

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos