Sidebar

 


 

Fizika pats universaliausias iš visų mokslų. Ji tyrinėja visus gamtos reiškinius ir visas gamtos dalis. Nuo galaktikų iki elementariųjų dalelių. Nuo atomų branduolių iki juodųjų skylių. Ji taip pat yra kitų mokslų – chemijos, biologijos, inžinerijos ir medicinos pamatas.

Studijuojant fiziką įgytas fizinio pasaulio supratimas leidžia kurti technikos naujoves ir atveria kelią ekonomikos augimui. Fizikai – tai žmonijos mokslo vedliai, į kuriuos krypsta visuomenės akys, kai reikia išgliaudyti sudėtingiausius uždavinius. Jūs galite tapti vienu iš jų.

Fizikos studijų programa ne tik suteiks jums fundamentinių ir specialiųjų žinių, pritaikomų fundamentiniuose mokslo tyrimuose. Ji taip pat išmokys jus kritiškai bei matematiškai tiksliai mąstyti, spręsti uždavinius ir analizuoti reiškinius. Šie įgūdžiai leis jums greitai rasti savo vietą bet kokiose srityse, į kurias bepakliūtumėte ateityje.

Fizikos programa – tai atviros galimybės jums!

Nebūtina apsispręsti dabar, ką konkrečiai studijuosite šiandien, rytoj, ar artimiausioje ateityje: lazerius ar dalelių fiziką, astronomiją ar biofiziką, puslaidininkius ar kompiuterinį modeliavimą. Šioje programoje turėsite laiko susipažinti su įvairiausiomis fizikos sritimis.

O svarbiausia! Studijų metu galėsite apsispręsti, kurios iš šių sričių yra jums įdomiausios ir aktualiausios, ir tęsti mokslus pasirinktose srityse.

 

Išsamiau apie programą ir priėmimo sąlygas 2022 m. 

 

Krypčių grupė Fiziniai mokslai
Studijų kryptis Fizika
Kvalifikacinis laipsnis Fizinių mokslų bakalauras
Trukmė 4 metai
Studijų forma Nuolatinės dieninės studijos
Studijų programos kreditai 240
Metinė studijų kaina (2022 m.) 3524 Eur

 

Verta, nes:

  • suteikiamas itin platus fundamentinių fizikos žinių spektras ir specialiųjų žinių (lazerių fizikos, bangų fizikos, elektronikos, atomų teorijos ir t.t.) pagrindai;
  • galima atlikti profesinę praktiką įvairiose laboratorijose ar įmonėse; administracinėse ir konsultacinėse įstaigose;
  • teorines žinias padeda įtvirtinti laboratoriniai darbai, kurie atliekami naudojant modernią įrangą; moksliniuose institutuose;
    galima atlikti profesinę praktiką įvairiose laboratorijose ar įmonėse; administracinėse ir konsultacinėse įstaigose.

 

Absolventai dirba:

  • moksliniuose institutuose;
  • administracinėse ir konsultacinėse įstaigose;
  • verslo įmonėse, kuriose sprendžiamos teorinės ir eksperimentinės fizikos problemos, taikomos fizikos žinios.
  • universitetuose;

 

Studentai, norintys įgyti pedagogo kvalifikaciją, įstoję į šią programą gali pasirinkti Dalyko pedagogikos gretutines studijas.

 

 

Edvinas Gvozdiovas

 Ši studijų programa yra išskirtinė, nes tu gali įstoti į fiziką, o savo mėgstamą fizikos kryptį pasirinkti vėliau, studijų eigoje. Jau nuo pirmų metų gali eiti į mokslines laboratorijas ir pradėti dirbti kartu su mokslininkais. Tiek šios studijos, tiek aplinka universitete man padėjo atrasti bei realizuoti save, ko nė nesitikėjau.

 

 

Fizikos studijų programos studentas Raimondas Šiškevičius

Edvinas Gvozdiovas

 Aplinka universitete studijų metu yra puiki tobulėjimo požiūriu. Bendravimas ir idėjų išbandymas su dėstytojais, kurie galų gale yra tie patys žmonės, turintys aistrą mokslui, man sudaro sąlygas išmokti daugiau, nei bet kada gyvenime būčiau svajojęs.

 

 

Fizikos studijų programos absolventas Edvinas Gvozdiovas

 

Edvinas Gvozdiovas  Fizikos fakultete įgytos žinios ir patirtis – neįkainojamos Lietuvos aukštųjų technologijų rinkoje. Labiausiai karjeroje padėjo išugdytas mąstymo būdas ir smalsumas, verčiantis klausinėti ir gilintis. Mūsų įmonė yra tik viena iš daugelio, kurios nuolat ieško gerų fizikų, turinčių ir verslumo gyslelę.

 

 

Tomas Jankauskas, UAB „Altechna“ direktoriaus pavaduotojas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos