Skirtos 2019 m. premijos LMA Jaunųjų mokslininkų ir doktorantų mokslinių darbų konkursų nugalėtojams, taip pat Aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkursų nugalėtojams bei LMA pagyrimų raštai konkursų dalyviams.

Matematikos, fizikos ir chemijos mokslų skyriuje:

VU Fizikos Fakulteto Lazerinių tyrimų centro mokslo darbuotojai dr. Simai Rekštytei už darbą „Mikrostruktūrizuoti erdviniai polimeriniai dariniai: nuo jutiklių iki audinių inžinerijos“

Technikos mokslų skyriuje:

VU Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centro doktorantui Linui Jonušauskui ir dr. Dariui Gailevičiui už darbą „Tiesioginis lazerinis rašymas femtosekundiniais impulsais: nuo fundamentinių tyrimų iki praktinių taikymų“

Skirtos 2019 m. premijos LMA Aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkursų nugalėtojams, taip pat LMA pagyrimo raštus konkursų dalyviams.

Technikos mokslų skyriuje:

VU Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centro magistrui Edvinui Skliutui (doktorantui) už darbą „Epoksidinto akrilinto sojų aliejaus formavimas optine 3d litografija“ (darbo vadovas dr. Mangirdas Malinauskas)