Sidebar

Kovo 11-osios proga Vilniaus universitetas (VU) atsiveria miestui ir dovanoja šventę, kurioje laukiami VU darbuotojai, studentai, alumnai, miesto gyventojai ir svečiai.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga VU atvers vartus ir specialia net dviejų VU chorų – „Gaudeamus“ ir „Pro musica“ programa paminės ypatingą šventę ir pagerbs Lietuvai ir pačiam VU nusipelniusius asmenis.

Iškilmingame renginyje Šv. Jonų bažnyčioje VU rektorius pasveikins Baltijos rektorių stipendijos laimėtoją. Šia proga parengta speciali koncertinė programa, skambės melodijos lietuvių, latvių ir estų kalbomis.

Už VU misijos suvokimą ir jos palaikymą, už svarią materialinę paramą VU ir jo bendruomenei VU mecenatų vardai bus suteikti Nerijaus ir Kaetanos Numų šeimai, Redos ir Alvydo Žabolių šeimai, Dariui Zubui, UAB „Light Conversion“ ir UAB „Ekspla“.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį kovo 11 d. VU kviečia paminėti kartu Šv. Jonų bažnyčioje. Renginys nemokamas, koncerto pradžia – 15 val.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos