Šiuo metu gabiausi universiteto studentai kaip kasmet gali pretenduoti gauti Lietuvos Respublikos Prezidentų Antano Smetonos, Kazio Griniaus, Aleksandro Stulginskio, Jono Žemaičio, Algirdo Brazausko vardines stipendijas.

Fizikos fakulteto studentai gali pretenduoti į Prezidentų A. Stulginskio ir J. Žemaičio vardo stipendijas.

• Prezidento A. Stulginskio vardo stipendijai galima pateikti keturis kandidatus iš fizinių mokslų srities (fizinių mokslų (C), informatikos mokslų (B), matematikos mokslų (A) krypčių grupių).
  • Prezidento J. Žemaičio vardo stipendijai galima pateikti keturis kandidatus iš technologijos mokslų studijų srities (technologijų mokslų (F) ir inžinerijos mokslų (E) krypčių grupių).

Pretenduoti gauti stipendijas gali bakalauro studijų 2-3 kursų (būsimųjų 3-4 kursų) ir magistrantūros studijų 1 kurso (būsimojo 2 kurso) studentai.

Studentai, pretenduojantys gauti stipendiją, iki balandžio 15 d. Fizikos fakultetui el. paštu turės pateikti:

• užpildytą prašymo skirti vardinę stipendiją formą
  • užpildytą kandidato LR Prezidentų vardinėms stipendijoms gauti, studijų rezultatų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos paraiškos formą
  • mokslo darbų, pranešimų kopijas

Daugiau informacijos apie LR Prezidentų vardinių stipendijas rasite čia

Turint klausimų dėl Prezidentų vardinių stipendijų, kreipkitės į Studijų administravimo skyriaus Finansinės paramos studentams koordinatorę Jurgitą Alonderytę-Venckienę (Saulėtekio al. 9, III r., 714 kab., tel. 219 3235, el. p. ).