Kviečiame į Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto magistrantūros programų pristatymą!

Jau balandžio 29 d. 15:30 tiesioginės Facebook transliacijos metu, visų Fizikos fakulteto magistrantūros studijų programų pirmininkai pristatys studijų programas, jų privalumus bei supažindins su galimybėmis.

Viso pristatymo metu galėsite užduoti jums rūpimus klausimus ir sužinoti VISKĄ apie FF magistrantūros programas!

Kad nenukryptume nuo temos ir būtų atsakyta į svarbiausius klausimus, pasirūpins moderatorius - prof. Mikas Vengris.

VU FF magistrantūros studijų programos:

Savo dalyvaymą pažymėk čia ir nepraleisk transliacijos!

Iki pasimatymo balandžio 29 d. 15:30 val. Fizikos fakulteto Facebook puslapyje!