Nepaisant nuotolinės šių studijų metų pabaigos, Vilniaus universitete apsispręsta organizuoti tradicinį diplomų teikimą.

Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto diplomų įteikimo iškilmės vyks 2020 m. birželio 25 d. 15 val. VU Centrinių rūmų ansamblyje esančiame Didžiajame kieme.

Įėjimas į kiemą leidžiamas nuo 14:30.

Dėmesio:

• Įėjimas į Didįjį kiemą prieš iškilmes bus leidžiamas tik per vartus iš Šv. Jonų gatvės (prie varpinės), o išėjimas per M.K. Sarbiejivaus kiemą ir Bibliotekos kiemą (prie LR Prezidentūros).
  • Kadangi ribojamas renginio dalyvių skaičius, kiekvienas absolventas į iškilmes gali atvesti ne daugiau nei 2 svečius. Jeigu Jus pasveikinti nori daugiau žmonių, nei du svečiai, kurie galės dalyvauti iškilmėse, kiti galės palaukti Jūsų šalia prezidentūros, kur galės stebėti tiesioginę renginio transliaciją ir pasitikti Jus iškart po ceremonijos.
  • Renginio dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines veido kaukes arba kitaip prisidengti nosį ir burną.