Penkių Prezidentų – Kazio Griniaus, Antano Smetonos, Aleksandro Stulginskio, Jono Žemaičio ir Algirdo Brazausko – stipendijos ateinančiais mokslo metais už puikius akademinius pasiekimus atiteks dvidešimt devyniems universitetų ir kolegijų studentams. Tarp jų - du Vilniau universiteto Fizikos fakulteto studentai.

Šiais metais Vilniaus universiteto studentai laimėjo net 11 Lietuvos Respublikos Prezidentų vardinių stipendijų. Iš viso šios stipendijos skirtos 29-iems Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams. Visus 2020-2021 studijų metus kas mėnesį bakalauro ir vientisųjų studijų I-V kursų studentai gaus po 190 Eurų dydžio stipendijas, magistro studijų studentai - po 266 Eur dydžio stipendijas.

Sveikinimai Fizikos fakulteto studentams

Prezidento Aleksandro Stulginskio (matematikos, informatikos ir fizinių mokslų studijų krypčių grupės) stipendija atiteko - Jakovui Braveriui, Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto Teorinės fizikos ir astrofizikos magistrantūros studijų programos II kurso studentui.

Prezidento Jono Žemaičio (inžinerijos mokslų studijų krypčių ir technologijos mokslų studijų krypčių grupės) stipendiją - Jonui Baniui, Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto Lazerinės technologijos magistrantūros studijų programos II kurso studentui.