Gerbiami kolegos, studentai ir darbuotojai, sveikiname su artėjančiais naujaisiais mokslo metais!

Šio rudens semestro studijų pradžios ypatumai:

1. VISŲ KURSŲ BAKALAURO STUDIJOS PRASIDEDA RUGSĖJO 14 D.

Papildoma informacija apie bakalauro studijų tvarką ir pirmąją mokslo metų dieną bus paskelbta rugsėjo pradžioje.

2. VISŲ KURSŲ MAGISTRANTŪROS STUDIJOS PRASIDEDA RUGSĖJO 1 D.

Rugsėjo 1 d. magistrantams yra šventinė. Paskaitos šią dieną nevyks. Paskaitos magistrantams prasideda rugsėjo 2 d.

Pirmo kurso magistrantūros studentus kviečiame į magistrantūros mokslo metų atidarymą rugsėjo 1 d. (Saulėtekio al. 9, III rūmai). Nuo 11 val. Didžiojoje fizikos auditorijoje bus bendras šventinis mokslo metų atidarymas, Fizikos fakulteto pristatymas ir rudens semestro studijų ypatumų pristatymas. Po bendrosios dalies nuo 12 val. vyks kiekvienos magistrantūros studijų programos pirmakursių susitikimas su studijų programos komitetu ir studijų kryptį kuruojančio instituto atstovais. Šiame susitikime Jums bus pristatyti studijų programos ypatumai, studijų vykdymas ir tyrimų galimybės.

Renginyje privaloma dėvėti apsaugines kaukes.

Susitikimai su studijų programų komitetais vyks:

1. Gyvybės ir cheminė fizika – FF 401 aud.
  2. Lazerinė fizika ir optinės technologijos – FF DFA.
  3. Lazerinė technologija – FF DFA.
  4. Teorinė fizika ir astrofizika – FF 510 aud.
  5. Fotonika ir nanotechnologijos – NFTMC B236.
  6. Elektronika ir telekomunikacijų technologijos FF 313.

Kviečiame magistrantūros studijų programos pirmakursius dalyvauti mokslo metų pradžios renginyje!

Fizikos fakulteto dekanas prof. Juozas Šulskus