ELSEVIER leidykla išleido VU profesoriui Leonui Valkūnui, jo 70 metų jubiliejaus proga dedikuotą CHEMICAL PHYSICS žurnalo numerį (Chem. Phys. 532F1, 2020)

Chem Phys 532F1 2020

Numeris dedikuotas prof. L. Valkūnui, kaip vienam iš sparčiai besivystančios tarpdisciplininės mokslo srities, kurioje siekiama nustatyti šviesos surinkimo ir transformacijos biologinėse ir sintetinėse sistemose molekulinius mechanizmus, steigėjų ir pagrindinių mokslininkų.

Profesorius yra du kartus apdovanotas Nacionaline Lietuvos mokslo premija (2002 ir 2017 m.), Lietuvos mokslo akademijos Adolfo Jucio Teorinės fizikos premija (2010 m.), 2013 m. jis tapo Ukrainos mokslų akademijos Bogoliubovo Teorinės fizikos instituto Garbės daktaru.

Daugiau informacijos: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0301010420303104