Vaitkus 1

Kovo 19 d. profesoriui, habilituotam mokslų daktarui, akademikui Juozui Vidmančiui Vaitkui sukako 80 metų. Šios gražios sukakties proga Fizikos fakulteto bendruomenė nuoširdžiai sveikina plačios erudicijos ir gilios mokslinės įžvalgos kolegą, kuris darbą fakultete pradėjo dar studijuodamas, neįprastai anksti tapo profesoriumi, tris dešimtmečius vadovavo Puslaidininkių fizikos katedrai, dukart buvo VU mokslo prorektoriumi, aktyviai ir produktyviai dirbo mokslinį darbą, vienas iš pirmųjų Lietuvoje užmezgė mokslinius ryšius su CERN, dėstė ne tik fizikos disciplinas Fizikos fakulteto studentams, bet ir gamtamokslinę pasaulio sampratą kituose fakultetuose, yra gavęs daug svarių valstybinių apdovanojimų. Linkime neblėstančio kūrybiškumo, energijos, sėkmės, stiprios sveikatos, geros nuotaikos ir  asmeninės laimės.

Fizikos fakulteto bendruomenė