Skelbiami vardinių stipendijų konkursai IV kurso bakalauro studijų programų studentams rašantiems baigiamuosius darbus. Stipendijos skiriamos už baigiamuosius darbus.

Dr. Remio Gaškos vardinė stipendija

Dr. Remio Gaškos vardinės stipendijos tikslas - skatinti Universiteto Fizikos fakulteto gabius studentus siekti geresnių studijų rezultatų, dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir siekti karjeros fizikos ir fizikinių prietaisų srityje.

Dokumentai teikiami iki birželio 9 d. (imtinai).

Dr. Remio Gaškos vardinės stipendijos nuostatai

UAB „Tele2” vardinė stipendija

UAB „Tele2” vardinės stipendijos tikslas - skatinti Universiteto Fizikos fakulteto gabius studentus siekti geresnių studijų rezultatų, dalyvauti moksliniuose tyrimuose Telekomunikacijų srityje ir siekti karjeros Telekomunikacijų ir M2M technologijų srityje.

Dokumentai teikiami iki birželio 9 d. (imtinai).

UAB „Tele2” vardinės stipendijos nuostatai