SEB kviečia klausytis paskaitos akademinei bendruomenei:

„Agile ir kitų inovatyvių sprendimų taikymas, transformuojant SEB sistemas“

Visos įmonės siekia teikti pasaulinio lygio paslaugas, bet kodėl tai pavyksta nedaugeliui? Bandžiusieji tvirtina, kad tai ne visada priklauso nuo tinkamų talentų įdarbinimo arba pasitelkiamų technologijų. Sėkmė yra detalaus planavimo, tikslių apskaičiavimų ir greitos reakcijos į netikėtus pokyčius rezultatas. Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti pernelyg sudėtinga, tačiau pakanka kelių paprastų taisyklų. Kalbėdamas šia tema, Saulius pasidalins kasdieniais principais, padėsiančiais bet kuriai komandai teikti pasaulinio lygio paslaugas ir atsikratyti pasiteisinimų, kodėl dar nesate tarp savo srities geriausiųjų.

Visi norintys dalyvauti gali registruotis el. paštu:  . 10-30 min iki renginio el. paštu bus atsiųsta renginio nuoroda.