Vydūno jaunimo fondo, įsikūrusio Jungtinėse Amerikos Valstijose, iniciatyva 2020 m. Fizikos fakultete buvo  įsteigta dr. Igno Končiaus vardinė stipendija.

Stipendijos tikslas – paremti ir paskatinti pilietiškus (t. y. aktyviai dalyvaujančius visuomeninėje, socialinėje studentų organizacijų ar kultūrinėje veikloje), darbščius ir pasiekusius aukštų akademinių rezultatų  Fizikos fakulteto bakalauro studijų studentus.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad pirma dr. Igno Končiaus vardinės stipendijos  laimėtoja tapo trečio kurso studentė Saulė Steponavičiūtė, kurią iš gausaus kandidatų būrio atrinko Fizikos fakulteto dekano sudaryta vertinimo komisija.

Saulė Steponavičiūtė jau kone dešimtmetį yra aktyvi Lietuvos skautų sąjungos narė, užima įvairias pareigas šioje organizacijoje. Saulė atstovauja Lietuvos skautų sąjungai užsienio renginiuose, dirba su vaikais, organizuoja žygius, renginius, dalyvauja kvalifikacijos ir kompetencijos kėlimo mokymuose. Kolegų skautų Saulė apibūdinama kaip labai aktyvi, pareiginga, atsakinga, siekianti tikslų.

Fizikos fakultete S. Steponavičiūtė nuo pirmo kurso yra darbšti, stropi bei motyvuota, todėl pasiekusi puikių studijų rezultatų.

Pati Saulė džiaugiasi gavusi šią stipendiją: „Labiausiai nustebino toks teigiamas kitų Lietuvos skautų sąjungos narių bei dėstytojo doc. dr. J. Chmeliov įvertinimas, jų paprašius rekomendacijų – tai man išties svarbu.“

Saulė Steponavičiūtė Ievos Š
 Saulė Steponavičiūtė (Ievos Š. nuotr.)