Gerbiami kolegos, studentai ir darbuotojai, sveikiname su artėjančiais naujaisiais mokslo metais!

Visų kursų bakalauro ir magistrantūros studijų mokslo metai prasideda rugsėjo 1 d.

Bakalaurai

Pirmo kurso bakalauro studentus kviečiame į šventinį mokslo metų atidarymo renginį rugsėjo 1 d. 11 val.! Susitinkame VU Fizikos fakulteto (Saulėtekio al. 9, III rūmai) Didžiojoje fizikos auditorijoje. Jūsų lauks Fizikos fakulteto dekanas ir kiti svečiai.

Po bendrosios dalies, 12 val., vyks kiekvienos studijų programos pirmakursių susitikimas su studijų programos kuratoriais.

15 val. vyks Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena. Eisenai renkamasi prie LRS rūmų (Gedimino per. 53).

Detalesnę programą galite rasi čia: https://www.studentauk.vu.lt/programa/bakalauras/ff.html

Prie fakulteto įėjimo rasite nuorodas į Didžiąją fizikos auditoriją.

Pirmoji diena visų bakalauro studijų programų kurso studentams šventinė ir paskaitos nevyks.

Dalyviai privalo turėti galiojantį galimybių pasą.

Magistrantai

Pirmo kurso magistrantūros studentus kviečiame į magistrantūros mokslo metų atidarymą rugsėjo 1 d. (Saulėtekio al. 9, III rūmai). Nuo 13 val. Didžiojoje fizikos auditorijoje bus bendras šventinis mokslo metų atidarymas, Fizikos fakulteto pristatymas ir rudens semestro studijų ypatumų pristatymas.

Iš karto po bendro atidarymo vyks susitikimas su studijų programos komitetu ir studijų kryptį kuruojančio instituto atstovais.

Susitikimai su studijų programų komitetais vyks:

• Gyvybės ir cheminė fizika – FF 401 aud.
  • Lazerinė fizika ir optinės technologijos – LTC salė
  • Lazerinė technologija – LTC salė
  • Teorinė fizika ir astrofizika – FF 510 aud.
  • Fotonika ir nanotechnologijos – FF 211 aud.
  • Elektronika ir telekomunikacijų technologijos – FF 313.

Iki susitikimo!

eisena