Gerbiami Fizikos fakulteto dėstytojai ir mokslo darbuotojai,

Pasibaigė kandidatų į Fizikos fakulteto Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų instituto (TETI) Direktorius kėlimo terminas.

Kandidatų į Fizikos fakulteto Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų instituto Direktorius sąrašas

1. prof. dr. Robertas Grigalaitis

Rinkimų eiga:

• Kandidatas į TETI Direktoriaus pareigas prieš rinkimus TETI bendruomenei visuotiniame TETI darbuotojų susirinkime pristato savo viziją apie TETI tikslus ir veiklą bei atsako į TETI darbuotojų klausimus. Visuotinį TETI susirinkimą ir debatus organizuoja esamas TETI vadovas arba jo paskirtas asmuo.
  • Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų instituto Direktoriaus rinkimai vyks 2021 m. rugsėjo 30 dieną 9:00 – 16:00 val. Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto (Saulėtekio al. 9) 207 aud.
  • Esant poreikiui 2021 m. spalio 4 dieną 10:00 – 16:00 val. Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto (Saulėtekio al. 9) 207 aud. bus organizuojamas pakartotinis balsavimas.

TETI Direktoriaus pareigas reglamentuoja Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto TETI nuostatai:

Fakulteto rinkimų komisija: doc. dr. Kazimieras Glemža (pirmininkas), doc. dr. Robertas Maldžius, Martyna Šimkutė.

Saulėtekio al. 9, 310 kab., LT10222   Vilnius, Lietuva

tel.: +370 5 236 6049