Gerbiami Fizikos fakulteto dėstytojai ir mokslo darbuotojai,

Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto tarybą iš iškeltų kandidatų Vilniaus universiteto Statuto ir Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto nuostatų nustatyta tvarka slaptu balsavimu renka į Fizikos fakulteto rinkėjų sąrašus įtraukti fakulteto bendruomenės nariai.

Kandidatų į Fizikos fakulteto tarybą kėlimas ir registravimas vyksta nuo 2021 m. rugsėjo 24 d. iki 2021 m. lapkričio 5 dienos 13 valandos pagal tris grupes:

• Fizikos fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys profesoriai ir / ar vyriausieji mokslo darbuotojai (pagal Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto nuostatų 15.1 p.);
  • Fizikos fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys docentai ir / ar vyresnieji mokslo darbuotojai (pagal Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto nuostatų 15.2 p.);
  • Fizikos fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys akademinės ir / ar neakademinės bendruomenės nariai, kuriais gali būti ir darbuotojai priklausantys aukščiau paminėtuose punktuose išvardytoms grupėms (pagal Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto nuostatų 15.3 p.).

Fizikos fakulteto rinkėjai siūlydami kandidatus į Fizikos fakulteto tarybą rinkimų komisijai turi pateikti:

1) raštišką pasiūlymą būti kandidatu į Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto tarybos narius (1 priedas);

2) raštišką pasiūlyto kandidato sutikimą būti kandidatu į Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto tarybos narius (2 priedas).

Dokumentai priimami Fizikos fakultete Saulėtekio al. 9, III rūmai, 203 kab. darbo valandomis.

Rinkimų eiga:

Kandidatų į Fizikos fakulteto tarybą sąrašas bus skelbiamas 2021 m. lapkričio 8 dieną fakulteto interneto svetainėje.

Fizikos fakulteto tarybos rinkimai vyks 2021 m. lapkričio 11 d., o lapkričio 9 d. bus suteikta galimybė balsuoti iš anksto.

Primename, jog vadovaujantis 2014 metų gruodžio 16 d. nutarimo Nr. S-2014-11-2 ir juo patvirtinto Vilniaus universiteto kamieninių akademinių padalinių Tarybų narių rinkimų tvarkos aprašo 19 punktu:

„19. Padalinio tarybos narių rinkimai laikomi įvykusiais, jeigu juose dalyvavo ne mažiau kaip du trečdaliai Padalinio rinkėjų.“

Trumpą rinkimų į VU Fizikos fakulteto tarybą santrauką rasite 3 priede.

Rinkimų komisijos pirmininkas: doc. dr. Kazimieras Glemža.

Kontaktai: Saulėtekio al. 9, Vilnius, 310 kab., tel. 8 5 2366049, el. p.

Rinkimų komisijos nariai: doc. dr. Robertas Maldžius, Martyna Šimkutė.