Vakar (2021 m. lapkričio 11 d.) įvyko rinkimų į Fizikos fakulteto tarybą balsavimas. Rinkimų komisijos pateikta balsavimo suvestinė.

Remdamasis Fizikos fakulteto rinkimų komisijos protokolu skelbiu išrinktus naujos Fizikos fakulteto tarybos narius:

1. Darius Abramavičius
  2. Ramūnas Aleksiejūnas
  3. Egidijus Anisimovas
  4. Justinas Čeponkus
  5. Audrius Dubietis
  6. Kristijonas Genevičius
  7. Saulius Antanas Juršėnas
  8. Dalia Kaškelytė
  9. Edvardas Kazakevičius
  10. Arūnas Kučinskas
  11. Domas Paipulas
  12. Pranciškus Vitta
  13. Kastytis Zubovas

Antrame balsavimo ture 2021 m. lapkričio 18 d. bus renkami dar du Tarybos nariai.

Fizikos fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkančius profesoriai ir / ar vyriausieji mokslo darbuotojai“ (pagal Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto nuostatų 15.1 p.)

Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų institutas

Vardas Pavardė

prof. Jūras Banys

2.

prof. Robertas Grigalaitis

Fizikos fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys docentai ir / ar vyresnieji mokslo darbuotojai“ (pagal Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto nuostatų 15.2 p.)

Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų institutas

Vardas Pavardė

doc. Rimvydas Aleksiejūnas

doc. Sandra Pralgauskaitė