Open Readings 2022 - Fizikos fakultetas

Sidebar

Open Readings – tarptautinė akademinė platforma, skirta studentams ir jauniesiems mokslininkams iš viso pasaulio pristatyti savo vykdomus tyrimų rezultatus ir praktiką fizikos ir gamtos mokslų srityse.

Open Readings kviečia į jau 65-ąją tarptautinę fizinių bei gamtos mokslų studentų ir jaunųjų mokslininkų konferenciją Open Readings 2022, vyksiančią 2022 m. kovo 15-18 dienomis.

Registracija jau prasidėjo ir truks iki sausio 17d. Konferencijoje galima pristatyti žodinius ir stendinius pranešimus. Registracijos mokesčio nėra.

Registruokitės jau dabar!

Antrus metus iš eilės konferencija keliasi į virtualią erdvę, kadangi šalis vis dar suvaržyta pandemijos. Nepaisant to, savo moksline patirtimi dalinsis ir pranešimus skaitys pasaulinio lygio kviestiniai pranešėjai. Dalyviai iš Lietuvos ir užsienio universitetų bei technologijos mokslo centrų pristatys savo mokslinius darbus.

Tikime, kad mokslinės konferencijos suteikia reikšmingos patirties kiekvienam būsimam mokslininkui, tai pirmas ir stiprus žingsnis ketinantiems lipti mokslinės karjeros laiptais. Ši konferencija atvira entuziastingiems studentams iš viso pasaulio. Visus susidomėjusius studentus (bakalauro, magistro, doktorantūros) kviečiame dalyvauti ir pristatyti savo vykdomus pačios įvairiausios tematikos mokslinius tyrimus.

Daugiau informacijos: http://www.openreadings.eu/

OpenReadingsPoster 2021 11 30

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos