2022 m. diplomų įteikimo iškilmės Šviesos technologijų programos absolventams

Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto diplomų įteikimo iškilmės vyks gyvai 2022 m. sausio 28 d. Centrinių universiteto rūmų (Universiteto g. 3) Mažojoje auloje (Aula Parva).

Iškilmės prasidės 14 val.

Patekti į Mažąją aulą galima per centrinį įėjimą, esantį VU Bibliotekos kieme. Salė yra antrame centrinių universiteto rūmų aukšte (sekite rodykles).

Iškilmių metu visi dalyviai ir vyresni nei 6 metų žiūrovai privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius.

Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Vilniaus universiteto vidaus sprendimais, kontaktiniame procese gali dalyvauti asmenys, turintys galiojantį galimybių pasą (ar jam prilygstantį dokumentą) ir neturintys virusui būdingų simptomų.

ffdiplomaipsl 1 01