Baltijos-Amerikos Laisvės fondas atnaujina savo programas ir skelbia naują kvietimą teikti paraiškas į Profesinės praktikos JAV programą ir kviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus pasinaudoti šia unikalia galimybe patobulinti savo profesinius įgūdžius ir pasisemti profesinės patirties Jungtinėse Valstijose.

Paraiškos į Profesinės praktikos JAV programą bus priimamos iki š. m. balandžio 1 d.

Jei kiltų klausimų ar norėtumėte išsamesnės informacijos, skambinkite arba rašykite e-paštu: +370 698 74 037;

BAFF pristatymas Lith ruduo 2022 1