Vydūno jaunimo fondas (JAV) yra įsteigęs vardinę dr. Igno Končiaus stipendiją VU Fizikos fakulteto studentams.

Stipendijos tikslas – paremti ir paskatinti fizikos bakalauro studentus, pasiekusius aukštų akademinių rezultatų, parodžiusius ypatingą darbštumą bei sugebėjimus ir pilietiškus, t.y. aktyviai dalyvaujančius visuomeninėje, socialinėje studentų organizacijų ar kultūrinėje veikloje.

Stipendija yra vienkartinė, jos dydis – 1000 Eur.

Konkurse gali dalyvauti studentai, atitinkantys šiuos kriterijus:

• bakalauro studijų 2-4 kursų studentai;
  • pasižymėję pilietiškumu ir aktyviai dalyvaujantys visuomeninėje veikloje;
  • pasiekę aukštų akademinių rezultatų pagal studijų įvertinimų vidurkį ne mažesnį kaip 8,00.

Kandidatai į stipendiją iki kovo 31 d. el. p. adresu  turi atsiųsti prašymą skirti stipendiją, gyvenimo ir visuomeninės veiklos aprašymus, dėstytojo ir nepelno siekiančių organizacijų atstovo rekomendacijas.

Stipendijos nuostatai

Prašymas skirti stipendiją