Lietuvos dalelių fizikos susitikimas (LPPM) yra ryšį su Lietuva turinčių dalelių fizikių ir fizikų susibūrimas. Susitikimo tikslas yra plėtoti globalų Lietuvos mokslininkų, besidominčių dalelių fizika, tinklą. Dalelių fizika čia apibrėžiama kaip teoriniai ir eksperimentiniai elementariųjų dalelių ir fundamentaliųjų sąveikų tyrimai.

Vienos dienos virtualaus susitikimo metu dalyviai galės trumpai pristatyti savo karjeros kelią bei tyrimų sritį. Visų karjeros etapų fizikai – studentai, doktorantai, podoktorantai, mokslo darbuotojai ir profesoriai – yra kviečiami registruotis į susitikimą.

LPPM2022 įvyks 2022 m. balandžio 11 d. virtualiai Zoom aplinkoje.

Daugiau informacijos galite rasti čia: www.cern.ch/LPPM2022.

LPPM2021