Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto taryba skelbia viešą konkursą Fizikos fakulteto dekano pareigoms eiti (kadencijos trukmė – 5 metai).

Fizikos fakulteto dekaną iš akademiniuose šakiniuose padaliniuose ir kituose akademiniuose organizaciniuose padaliniuose iškeltų bei savo kandidatūrą išsikėlusių kandidatų VU Statuto ir FF nuostatų nustatyta tvarka slaptu balsavimu renka fakulteto Taryba ir teikia skirti Rektoriui. Dekanu gali būti asmuo, atitinkantis kamieninio akademinio padalinio vadovui Vilniaus universiteto statute keliamus reikalavimus.

Dekano pareigybės tarnybinis atlyginimas: 4094,00 Eur. (neatskaičius mokesčių) bei papildomos priemokos ir premijos pagal Vilniaus universitete galiojančią atlygio sistemą.

Konkurse gali dalyvauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, turintys mokslo daktaro laipsnį, pedagoginės ir vadybinės patirties, kadencijos pirmąją dieną dar nepasiekę įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos. Kandidato į dekano pareigas veikla turi rodyti, kad jis suvokia Vilniaus universiteto misiją, puoselėja Vilniaus universiteto vertybes, yra motyvuotas rūpintis universiteto veiklos kokybe ir turi žinių, patirties bei gebėjimų, reikalingų dekano pareigoms vykdyti. Kandidatu į dekano pareigas gali būti ir Vilniaus universitete nedirbantis asmuo. Kandidatuoti į dekano pareigas negali asmenys, dvi kadencijas iš eilės iki vykdomų rinkimų ėję Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto dekano pareigas.

Asmenys, norintys dalyvauti Konkurse, turi nuo 2022 metų lapkričio 24 d. iki 2022 metų gruodžio 12 d., 15.00 val. asmeniškai, registruotu paštu arba per kurjerių tarnybą pateikti Fakulteto rinkimų komisijos pirmininkui (adresu Saulėtekio 9, III rūmai, Vilnius, 310 kab.) šiuos dokumentus lietuvių kalba (arba anglų kalba – užsienio šalių piliečiai):

1) prašymą dalyvauti konkurse;
2) pretendento gyvenimo aprašymą, kuriame būtina nurodyti turimą pedagoginę ir vadybinę patirtį;
3) pretendento asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
4) pretendentui suteiktą mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
5) pretendento veiklos, jį išrinkus Dekanu, programą (apimtis iki 2 psl.);
6) pretendento deklaraciją dėl interesų konflikto atskleidimo (dekano rinkimų tvarkos aprašo 1 priedas). Pretendentui patvirtinimas apie gautus dokumentus išsiunčiamas elektroniniu paštu.

Rinkimų eiga:

a) Kandidatų į Fizikos fakulteto dekanus sąrašas skelbiamas 2022 m. gruodžio 21 d. Fizikos fakulteto interneto svetainėje.

b) Vieši debatai, skirti kandidatams pristatyti savo veiklos programą Fakulteto Bendruomenei bus 2023 m. sausio 12 d. 14 val. Didžiojoje Fizikos auditorijoje (Saulėtekio 9, III rūmai).

c) Fizikos fakulteto dekano rinkimai atvirame Fizikos fakulteto Tarybos posėdyje vyks 2023 m. sausio 20 dieną, 14 val., Didžiojoje Fizikos auditorijoje (Saulėtekio 9, III rūmai).

Rinkimų komisijos pirmininkas: doc. dr. Kazimieras Glemža.

Kontaktai: Saulėtekio al. 9, III rūmai, 310 kab., 85 2366049, el. p.

Nariai: doc. dr. Robertas Maldžius ir Martyna Šimkutė (studentų atstovė).

Pridedama: