„Red Hat“ akademija skelbia akciją, kurios metu pirmieji 1000 studentų, užpildžiusių „Red Hat“ akademijos talentų tinklo profilį, gaus nemokamą išankstinio „Red Hat System Administration I“ egzamino kuponą! Akcija prasidėjo 2022 m. spalio 24 d. ir tęsis iki 2022 m. gruodžio 31 d.

Reikalavimai ir išankstinės sąlygos

- Turi būti užsiregistravęs kaip „Red Hat Academy“ programos studentas

- Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. iki 2022 m. spalio 31 d. per „Red Hat Academy“ baigti bent 25 % „Red Hat System Administration I“ (RH124) kurso

- Turi turėti užpildytą studento profilį „Red Hat Academy“ talentų tinkle po 2022 m. spalio 24 d.

- Peržiūrėti „Red Hat“ išankstinio sistemos administravimo I (PE124) egzamino tikslus

Daugiau informacijos rasite Taisyklėse ir sąlygose. Dalinkitės šiuo pasiūlymu ir skatinkite savo studentus pasinaudoti juo jau šiandien.

RHA Talent network Free Exam voucher banner LinkedIn 1200x627px