Kviečiame į išplėstinį VU Lazerinių tyrimų centro seminarą, minint prof. A. P. Piskarsko 80 metų ir OPCPA 30 metų sukaktis, „ŠVIESOS KELIU: nuo pirmosios parametriškai sustiprintos spinduliuotės iki Ekstremalios šviesos infrastruktūros...“

Seminare įvairių kartų prof. A. P. Piskarsko mokiniai atskleis, kokį „šviesos“ kelią reikia nueiti iki kartu su kitomis valstybėmis įsteigiant Europos mokslo tyrimų infrastruktūrą ELI ERIC.

Seminaras vyks gruodžio 19 d., Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Saulėtekio al. 5, Vilnius.

Tikimės, jog susidomėsite bei įgysite aiškumo apie Lietuvos lazerių mokslo ir pramonės priešistorę, vystymąsi bei įtaką ELI ERIC.

Visa programa žemiau.

image001