Gerbiami Fizikos fakulteto dėstytojai ir mokslo darbuotojai,

Fizikos fakulteto rinkimų komisija suskaičiavo balsavimo biuletenius.

Rinkimuose į Fizikos fakulteto Šakinių akademinių padalinių (Cheminės fizikos instituto, Fotonikos ir nanotechnologijų instituto, Lazerinių tyrimų centro, Teorinės fizikos ir astronomijos instituto) Direktorius (-es) išrinkti 3 šakinių akademinių padalinių vadovai (pagal ŠAP nuostatus „ŠAP direktorius laikomas išrinktu, jei už jį balsavo daugiau nei pusė rinkimų teisę turinčių ŠAP darbuotojų“):

Cheminės fizikos institutas

prof. dr. Darius  Abramavičius

Lazerinių tyrimų centras

dr. Dalia  Kaškelytė

Teorinės fizikos ir astronomijos institutas

prof. dr. Egidijus  Anisimovas

Tuo tarpu neišrinktas Fotonikos ir nanotechnologijų instituto Direktorius:

Fotonikos ir nanotechnologijų institutas

„UŽ“

Negaliojantys

Rinkėjų sk. institute

1.

prof. Ramūnas  Aleksiejūnas

2.

prof. Pranciškus  Vitta

Remiantis Fotonikos ir nanotechnologijų instituto nuostatais:

21.4 str. „Jei nė vienas kandidatas nesurenka daugiau nei pusės visų FNI rinkėjų balsų, rengiami pakartotiniai slapti balsavimai, kuriuose dalyvauja pirmajame balsavimo ture daugiausia balsų gavęs kandidatas ir antrą pagal dydį balsų skaičių gavęs vienas ar keli vienodai balsų gavę kandidatai arba du ar daugiau daugiausia ir vienodai balsų gavę kandidatai. Pakartotiniuose balsavimuose FNI direktorius išrenkamas paprastąja FNI rinkėjų balsų dauguma“.

Pakartotiniai rinkimai į Fotonikos ir nanotechnologijų instituto Direktorius įvyks kovo 23 dieną (ketvirtadienį).

Vieta ir laikas: Fizikos fakulteto 202 aud. nuo 10 iki 16:30 val.

Rinkimų komisijos pirmininkas: doc. dr. Kazimieras Glemža.

Rinkimų komisijos nariai: doc. dr. Robertas Maldžius, Uršulė Tarvydytė.