Vydūno jaunimo fondo, įsikūrusio Jungtinėse Amerikos Valstijose, iniciatyva, 2020 m. Fizikos fakultete buvo  įsteigta dr. Igno Končiaus vardinė stipendija. Stipendijos tikslas – paremti ir paskatinti pilietiškus, aktyviai dalyvaujančius visuomeninėje, socialinėje studentų organizacijų ar kultūrinėje veikloje, darbščius ir pasiekusius aukštų akademinių rezultatų Fizikos fakulteto bakalauro studijų studentus.

2023 metais dr. Igno Končiaus vardinė stipendija paskirta antro kurso Aukštųjų technologijų fizikos ir verslo programos studentui Erikui Tarvydui. Erikas puikiausiai atitinka Vydūno jaunimo fondo skatinamas pilietiškas ir visuomenei naudingas veiklas – jis yra Maltos ordino pagalbos tarnybos savanoris, Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stoties savanoris, Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Fizikos fakultete narys ir kuratorius, FiDi organizacinio komiteto narys, be viso to, puikiai studijuojantis studentas. Visose veiklos srityse Erikas yra empatiškas, atsakingas, rūpestingas, bendruomeniškas.

Erikas Tarvydas