Birželio 21 d., Šv. Jonų bažnyčioje, 2023 m. absolventams buvo įteikti bakalauro bei magistro diplomai. Šventės metu absolventus sveikino Vilniaus universiteto vicerektorė profesorė Edita Sužiedėlienė, VU FF Dekanas Aidas Matijošius bei garbės svečias, vienos didžiausių Lietuvos lazerių asociacijos įmonių Uždarosios akcinės bendrovės Ekspla valdybos pirmininkas, daktaras Kęstutis Jasiūnas ir absolventas Mantas Auruškevičius.

Ceremonijos metu trims FF BA studijų absolventams už ypatingus pasiekimus buvo skirtos vienkartinės vardinės stipendijos.

500 Eur dr. Remio Gaškos vardinė stipendija už geriausią bakalauro baigiamąjį darbą tema „Nepusiausvirųjų krūvininkų dinamikos tyrimas InGaN darinių skirtingos energijos būsenose“ skirta Fizikos fakulteto bakalauro nuolatinių studijų Taikomosios fizikos studijų programos absolventui Mantui Auruškevičiui.

500 Eur dr. Remio Gaškos vardinė stipendija už geriausią bakalauro baigiamąjį darbą tema „Mažesnio negu bangos ilgis periodo optinės gardelės“ skirta Fizikos fakulteto Fizikos bakalauro studijų programos absolventui Domantui Burbai.

Šios stipendijos tikslas – skatinti Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto gabius studentus siekti geresnių studijų rezultatų, dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir siekti karjeros fizikos ir fizikinių prietaisų srityje. Ši stipendija skiriama už šiais metais apgintus geriausius bakalauro baigiamuosius darbus. Šios stipendijos pažymėjimus įteikė Fizikos fakulteto Mokslo ir strateginės plėtros prodekanas prof. Pranciškus Vitta.

image00010

image00014

Uždaroji akcinė bendrovė TELE2 įsteigė vardinę stipendiją,. Ši stipendija skiriama už šiais metais apgintus geriausius bakalauro baigiamuosius darbus Telekomunikacijų ir M2M technologijų srityje.

500 Eur UAB „TELE 2“ vardinė stipendija, skirtą skatinti Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto gabius studentus siekti geresnių studijų rezultatų, dalyvauti moksliniuose tyrimuose Telekomunikacijų srityje ir siekti karjeros Telekomunikacijų ir M2M technologijų srityje, už geriausią bakalauro baigiamąjį darbą telekomunikacijų ir M2M technologijų srityje skirta Fizikos fakulteto bakalauro nuolatinių studijų Elektronikos ir telekomunikacijų technologijų studijų programos absolventui Eidvidui Šatkauskui. Stipendijos pažymėjimą įteikė Uždarosios akcinės bendrovės Tele2 personalo verslo partnerė Julija Tumaitė.

image00003

Sveikiname visus absolventus!