PANA2367

Gruodžio 21 d. Vilniaus universitete įvyko iškilmingas kalėdinis vakaras „2023-uosius metus palydint“. Renginyje prisiminti kalendorinių 2023 metų darbai, pagerbti šiais metais pasižymėję universiteto akademinės bendruomenės nariai, skambėjo palinkėjimai artėjantiems naujiesiems metams. Vakaro dalyvius sveikino rektorius prof. Rimvydas Petrauskas, Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė.

Vilniaus universiteto Senatas, reikšdamas nuoširdžią pagarbą ir ypatingą dėkingumą už ilgametę vaisingą akademinę veiklą, atsidavimą Vilniaus universitetui ir jo vardo garsinimą Fizikos fakulteto profesoriui habil. dr. Valdui SIRUTKAIČIUI suteikė  profesoriaus emerito vardą.

PANA2439

Renginyje buvo paskelbti ir Rektoriaus premija už svarius mokslinius pasiekimus apdovanoti tyrėjai. Ją gavo Fizikos fakulteto profesorius dr. Audrius DUBIETIS.

Fizikos fakulteto vyresniajam mokslo darbuotojui dr. Dariui GAILEVIČIUI už jaunojo mokslininko mokslinius pasiekimus 2023 metais buvo paskirta Rektoriaus premija.

Čia taip pat buvo pasveikintas ir geriausiu VU FF 2023 m. tapęs dėstytojas doc. dr. Thomas GAJDOSIK.

PANA2847

Plačiau skaitykite čia.