Birželio 10 d. Vilniaus futbolo stadione vykusiame FK „Žalgiris“ draugų ir partnerių futbolo turnyre VU mišri studentų ir darbuotojų komanda iškovojo pirmąją vietą. Džiaugiamės ne tik pergale, bet ir tuo, kad šis turnyras subūrė aktyvius VU bendruomenės narius iš skirtingų padalinių.
![]()
Čempionų komandai atstovavo:
- Mykolas Šikas (STEAM)
- Mariusz Antonowicz (TSPMI)
- Erikas Atkočaitis (FF)
- Saulius Nargelas (FF)
- Jūras Mickevičius (FF)
- Arnas Neimantas (EVAF)
- Deividas Maciulis (EVAF)
- Joris Pikturna (MF)
Ypatingo įvertinimo sulaukė Joris Pikturna, kuriam buvo skirtas „Pergalės kalvio“ vardas – jis pripažintas naudingiausiu turnyro žaidėju.
Sveikiname Vilniaus universiteto komandą su iškovota pergale!