Konkursą laimėjo antrakursis studentas Paulius Poviliauskas.

Pasikrauk prieš sesiją ir šventėms -
dalyvauk šventiniame
Fizikos fakulteto konkurse!*

Užduotys:

XX a. balandžio 26d. pasaulį sukrėtė didžiulė katastrofa.

Raskite šios katastrofos metų 2 paskutinius skaičius ir pirmuosius telefono nr. skaičius.

Kada pirmąkart buvo panaudotas kompiuterinis
:-)  simbolis?

Raskite šių metų 2 paskutinius skaičius.

6 cm skersmens ir 0,02 µC krūvio metalinis rutulys yra apgaubtas 2 cm storio sluoksniu parafino, kurio santykinė elektrinė skvarba lygi 2. Apskaičiuokite elektrinio lauko energiją dielektrike.

Atsakymas turi būti pateiktas mikrodžauliais, padaugintais iš 7,5 - tai dar du telefono numerio skaičiai.

Tarp kondensatoriaus elektrodų, kurių plotas lygus 250 cm2, yra 128,9 cm3 vandenilio dujų, kurių jonų koncentracija lygi 53 milijonams kubiniame centimetre. Kokio dydžio elektrinę įtampą reikia sudaryti tarp elektrodų, kad elektros srovės stipris būtų lygus 2 µA? Krūvininkų judriai lygūs 5,4 ir 7,4 cm2/(V×s).

Atsakymas turi būti pateiktas voltais. Voltų skaičius – tai dar du telefono numerio skaičiai.

Virpesių grandinėje yra 10 mH induktyvumo ritė, 0,1µF elektrinės talpos kondensatorius ir 20 Ω varžas. Po kiek pilnų virpesių jų amplitudė sumažėja e kartų?

Atsakymas turi būti pateiktas skaičiumi be dimensijos. Tai paskutinysis telefono numerio skaičius.

Išspręsk 5-is uždavinius, paskambink gautu telefono numeriu, pasakyk tetai kodą Atrakinau Kalėdas ir laimėk prizą!

Pirmasis studentas, paskambinęs išspręstu gautu telefono numeriu gaus puikią Fresh'n Rebel 6000 mAh nešiojamą išorinę bateriją (dvi USB jungtys, micro USB laidas, apsauga nuo viršįtampio, apsauga nuo viršsrovių, apsauga nuo perkaitimo, perkrovos apsauga, aviakompanijų patvirtinta).

*Dalyvauti konkurse gali tik Fizikos fakulteto pirmosios ir antrosios studijų pakopos studentai.

Paskubėk ir pasikrauk prieš sesiją ir šventėms!

Kai tik sulauksime pirmojo skambučio, skelbimą papildysime laimėtojo vardu ir pavarde :)